Skontaktuj się z nami

O nas

Media Holiday nie jest kolejną standardową agencją reklamy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, szerokich kontaktach w Polsce i za granica, konsolidujemy szeroko rozumiany rynek reklamy zewnętrznej. Dzięki współpracy z szeregiem fachowców w dziedzinie reklamy zewnętrznej, Media Holiday posiada najbardziej aktualne oferty nośników OOH w najlepszych dostępnych cenach na rynku. Co ważne, w przeciwieństwie do domów mediowych, nasze usługi nie zawierają kilkuset procent marży.

Naszym atutem jest błyskawiczne działanie i szeroki obszar oddziaływania. Jesteśmy w stanie przygotować ogólnopolską kampanię na nośnikach wielkoformatowych ( nawet do 2000m2), jak również niewielkie przedsięwzięcia reklamowe na terenie jednego miasta, bądź tylko zaprojektować i wyprodukować materiały poligraficzne ( wizytówki, papier firmowy, teczki, itp)

Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie kreowania wizerunku firmy i przeprowadzania kampanii na zewnętrznych nośnikach reklamowych: banerach, ścianach, tablicach bilbordowych, tramwajach, autobusach, itp.”